njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
Matura 2011, rezultatet e Letersise
Shtuar me date:2011-06-18 10:14:31

SHERBIME - 18 qershor ( Ministria e Arsimit dhe Shkences ) - Ministria e Arsimit nxorri me 17 qershor rezultatet e Matures Shteterore, ne testimin e letersise. Me poshte ndodhen ne atachment te gjitha rezultatet sipas kodeve dhe piket e marra nga cdo maturant ne te gjithe Shqiperine

Burimi: Ministria e Arsimit dhe Shkences
Zyra e Shtypit
Basir Collaku

Share on Facebook

   Rezultatet e Letersise, Matura Shteterore 2011
Printo  
© Copyright: Alblink 2008