njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
Delta Home, hap showroomin me 28 mars ne Tirane
Shtuar me date:2012-03-27 19:07:08

Delta Home

Kitchen and Sofas for Friends

Delta Home, dyqani me i ri i mobiljeve qe ju keni enderruar!

Kompania Delta vjen tashmë në kryeqytet me Show Roomin e saj më të ri nën brandin Delta Home.

Ceremonia e inagurimit u mbajt në ambentet e reja të këtij showroom-i ku ishin të ftuar arkitektët, ndërtuesit dhe biznesmenët më të njohur si dhe të ftuar nga bota e artit dhe televizionit.

Kompania Delta Home tregëton ekskluzivisht markat më të mira ndërkombëtare të arredimit italiane e gjermane si: Veneta Cucine, Koinor, Misura Emme, Calia Italia, Novamobili, Calligaris, Cattelan dhe Frighetto.

Showroomi i ri do të sjellë për të gjitë kryeqytetasit tendencat më të fundit të arredimit në kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, studio , zyra etj.

Delta Home ofron cilësi të lartë në treg, çmime konkurruese, garanci afatgjatë dhe asistencë të larte me arkitekte te kualifikuar. Ky dyqan do të ofrojë një gamë të gjerë per arredimin e shtepise dhe ambienteve tuaja.

Në fund të këtij inagurimi u organizua një koktej mes miqsh dhe të ftuarish të cilët shkëmbyen vizionet e tyre rreth botës së arredimit.


Kontakt për media:

Iris Meta

Landmark Communications
Cell. +355 69 40 43 430

Email: iris.meta@landmark.al
Web. www.landmark.al

Address: Papa Gjon Pali II Str., ABA Business Center, 5th floor, Tirana, Albania


Share on Facebook

Printo  
© Copyright: Alblink 2008