njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
Fisnik Qyteza e Ervis Muca prangosen
Shtuar me date:2010-10-23 21:21:05

ERSEKË – 23 tetor ( www.alblink.com ) - Burime nga Drejtoria e Policisë së Korçës kanë bërë të ditur se kanë mundur të arrestojnë në kushtet e flagrancës 21-vjeçarin Fisnik Qyteza nga Korça dhe Ervis Muçin, 24 vjeç, nga Selenica e Kolonjës.

Dy të rinjte nga rrethi i Kolonjës janë perfshire ne një sherri me një grup bashkëmoshatarësh nga Korça, ku kane mbetur dy persona te lenduar me thika.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes në një lokal në periferi të qytetit të Ersekës, ku disa gjimnazistë, ndër ta edhe të rinj të tjerë të qytetit, po festonin.

Share on Facebook

Printo  
© Copyright: Alblink 2008